Na úvod
Reklama
Přidat odkaz
Administrace odkazu
Obchodní podmínky
Mapa webu
Affiliate partneři
Kontakt

PJcom | PC e-shop

Internetový obchod PJcom | PC e-shop
PJcom | PC e-shopInternetový obchod PJcom | PC e-shop v novém okně
Prodáváme notebooky, pda, mp3 přehrávače, lcd monitory, pc komponenty a pc sestavy. Široká nabídka case a pc tuning dílů. Věrnostní slevy pro registrované zákazníky. Doprava při objednávce nad 3 000,- ZDARMA.

http://www.pjcom.cz
info@pjcom.cz
+420 777 279 355

Další informace

Na odkaz kliknuto:3971x
ID odkazu: 444
Odkaz přidán: 2006-10-16 23:22:49
Kategorie:PC technika

Hodnocení vyhledávačů


Warning: file_get_contents(http://www.piloun.com/webinfo/shoops_cz.php?url=http://www.pjcom.cz) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 503 Service Unavailable in /home/shoops.cz/www/detail.php on line 105

Vygenerovat odkaz

Chcete-li podpořit tento obchod, vložte na své stránky odkaz vedoucí na tuto stránku. Stiskněte tlačítko 'Vygenerovat kód' a vyberte si odkaz, který Vám vyhovuje. Vygenerovaný kód poté vložte na vhodné místo Vaší stránky. Děkujeme.


Podobné internetové obchody

E-počítač.czInternetový obchod 'E-počítač.cz' v novém okně
Obchod s výpočetní technikou a elektronikou. Nabízíme notebooky, počítače, lcd monitory, mobilní telefony, gps navigace, PDA, fotoaparáty, lcd televize a další. Nákup na splátky. Doručení do 24h.
http://www.e-pocitac.cz  informace o odkazu
ExpertcomputerInternetový obchod 'Expertcomputer' v novém okně
Mega e-shop nabízející počítače, notebooky, netbooky, tiskárny, monitory, reproduktory. Základní desky, paměti, pevné disky, grafické a zvukové karty, routery, software i digitální fotoaparáty. Acer, Canon, Panasonic, Asus, Fujitsu, Siemens.
http://www.expertcomputer.cz | info@expertcomputer.cz | +420 222 524 855  informace o odkazu
Alza.czInternetový obchod 'Alza.cz' v novém okně
Obchod s počítači a elektronikou. Maloobchod, velkoobchod. Vše skladem, ihned k odběru. On-line splátky. Doprava do 5h po Praze / 24h po ČR! Otevřeno denně od 8 do 20h. Slevy za on-line nákup, slevy pro studenty a školy. Soutěže, dárky.
http://www.alza.cz | obchod@alza.cz | +420 225 340 111  informace o odkazu